III Konferencja OSDS Bolesławiec 2016

Konferencję czas zacząć!

Temat Konferencji:

 DYREKTYWA PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY 2014/45/UE,
KIERUNEK ZMIAN W USTAWODAWSTWIE KRAJOWYM.

III Konferencja Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Diagnostów Samochodowych zbliża się „wielkimi krokami”.  Najwyższy czas zadać sobie pytanie „Dlaczego warto wziąć udział w konferencji?” Z pewnością powagi tegorocznej konferencji dodaje nie tylko samo miejsce, którym jest Teatr Stary w Bolesławcu, ale również   Patronat Honorowy Starostwa Powiatowego w Bolesławcu, Urzędu Dozoru Technicznego. Uchylić należy także rąbka tajemnicy odnośnie prowadzonych prezentacji podczas konferencji. Będzie okazja posłuchać przedstawiciel: COI, UDT, TDT, ITD, Policji, Politechniki Wrocławskiej, Norcom, WSOP.

Należy podkreślić, że będzie zatem okazja do  zapoznania się nie tylko z działaniami MIiR, dotyczącymi implementacji zapisów Dyrektywy 2014/45/EU do przepisów krajowych, ale również  będziemy chcieli podyskutować nad czekającymi zmianami z przedstawicielami różnych organizacji. Mam nadzieję, że zgodnie z deklaracjami wezmą udział w tej dyskusji przedstawiciele branżowych organizacji takich jak PISKP, STM, ITS, TDT Myślę, że liczyć możemy na odpowiedzi ze strony prowadzących prezentację na nurtujące pytania.

Podczas konferencji zostaną rozwiane wszystkie wątpliwości w temacie wprowadzania CEPiK przez przedstawiciela Centralnego Ośrodka Informatyki Ministerstwa Cyfryzacji, jak i firmy Norcom.

Natomiast przedstawiciele Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Diagnostów Samochodowych przedstawią ciekawe prezentacje na temat pracy diagnosty samochodowego

Czy są to już wszystkie atuty przekonywujące do udziału w III Konferencji Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Diagnostów Samochodowych ? Z całą pewnością – nie! Sami diagności samochodowi mogą liczyć przede wszystkim na to, że udział w konferencji nie tylko podniesie ich świadomość zawodową, ale również przyczyni się w szerokim tego słowa znaczeniu do dalszej integracji środowiska diagnostycznego. Należy podkreślić, że jest to Konferencja przygotowywana przez diagnostów dla diagnostów. Oceńmy zatem sami czy warto być uczestnikiem tych niecodziennych wydarzeń jakie niesie za sobą kolejna już konferencja. Nie pozostaje już mi nic innego jak tylko zaapelować o należytą frekwencję.

Do zobaczenia na konferencji !

Temat Konferencji:

 

Do pobrania:

PLAN RAMOWY 2016 PDF

KARTA ZGŁOSZENIA PDF

KARTA ZGŁOSZENIA WORD