10.06.2017 r. Bolesławiec – IV Konferencja OSDS

 

IV Konferencja Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Diagnostów Samochodowych pod patronatem Starosty Powiatu Bolesławieckiego oraz Zespołu Szkół Mechanicznych w Bolesławcu odbędzie się w dniu 10.06.2017 r w Bolesławcu zgodnie z programem na temat:

PRZYSZŁOŚĆ BADAŃ TECHNICZNYCH,

KIERUNEK ZMIAN W USTAWODAWSTWIE KRAJOWYM.

Cel:    

Podniesienie świadomości zawodowej diagnostów samochodowych. Nagłośnienie informacji dotyczących ustaw. Integracja środowiska diagnostycznego.

 

Należy podkreślić, że będziemy chcieli podyskutować nad czekającymi zmianami z przedstawicielami różnych organizacji. Mam nadzieję, że zgodnie z deklaracjami wezmą udział w tej dyskusji przedstawiciele branżowych organizacji. Myślę, że liczyć możemy na odpowiedzi ze strony prowadzących prezentację na nurtujące pytania.

Podczas konferencji zostaną rozwiane wszystkie wątpliwości w temacie wprowadzania CEPIK przez przedstawiciela Centralnego Ośrodka Informatyki Ministerstwa Cyfryzacji.

Natomiast przedstawiciele Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Diagnostów Samochodowych przedstawią ciekawe prezentacje na temat pracy diagnosty samochodowego

Czy są to już wszystkie atuty przekonywujące do udziału w IV Konferencji Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Diagnostów Samochodowych ? Z całą pewnością – nie! Sami diagności samochodowi mogą liczyć przede wszystkim na to, że udział w konferencji nie tylko podniesie ich świadomość zawodową, ale również przyczyni się w szerokim tego słowa znaczeniu do dalszej integracji środowiska diagnostycznego. Należy podkreślić, że jest to już czwarta Konferencja przygotowywana przez diagnostów dla diagnostów. Oceńmy zatem sami czy warto być uczestnikiem tych niecodziennych wydarzeń jakie niesie za sobą kolejna już konferencja. Nie pozostaje już mi nic innego jak tylko zaapelować o należytą frekwencję.

ZGŁOSZENIA PROSZĘ PRZESYŁAĆ na biuro@osds.org.pl do dnia 4.06.2017 r.

Do pobrania – Karta Zgłoszenia – link

Do pobrania – Plan Ramowy – link

 

Do zobaczenia na konferencji !